Persoonlijk Kampioenschappen 2011-2012

Hieronder de lijst met persoonlijke kampioenschappen. Indien onderstreept zijn ze te downloaden.

 

3-banden klein 3e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

3-banden klein 2e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

3-banden klein 1e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

3-banden klein hoofdklasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

3-banden groot 3e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

3-banden groot 2e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein 6e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein 5e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein 4e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein 3e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein 2e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein 1e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein hoofdklasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein extra klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein overgangsklasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre klein topklasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Libre groot 1e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Bandstoten klein 5e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Bandstoten klein 4e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Bandstoten klein 3e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Bandstoten klein 2e klasse

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Bandstoten klein 1e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Bandstoten groot 1e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Kader 38/2 3e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Kader 38/2 2e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Ankerkader 38/2 1e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Ankerkader 57/2 hoofdklasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest

Ankerkader 47/2 1e klasse (Nationaal)

Uitnodiging voorronde Uitnodiging districtfinale Uitnodiging finale gewest
Uitslag voorronde Uitslag districtfinale Uitslag finale gewest