Data regio competitie

Het wedstrijdprogramma wordt ieder jaar opgenomen in de aanvullende bepalingen. Omdat schijnbaar niet ieder deze bepalingen leest en het op deze wijze toch wat extra aandacht krijgt, hieronder in het kort..

De districts kampioenronden worden gespeeld van 17 t/m 30 april 2017.

De gewestelijke tussenronden A-klasse wordt gespeeld op zondag 7 mei.
De gewestelijke tussenronden B-klasse wordt gespeeld op zaterdag 6 mei.
De gewestelijke tussenronden C-klasse wordt gespeeld op zaterdag 13 mei.

De gewestelijke finale A-klasse wordt gespeeld op zondag 28 mei.
De gewestelijke finales B en C-klasse worden gespeeld op zaterdag 27 mei.

De tussenronden Dames-competitie wordt gespeeld op zondag 7 mei.
De gewestelijke Damesfinale wordt gespeeld op zondag 28 mei.

De nationale finales worden gespeeld op 23-25 juni 2017 in Nieuwegein.

Fasna 1 uit competitie

Fasna 1, uitkomend in de R3A, heeft zich per direct teruggetrokken uit de competitie.
Alle nog te spelen wedstrijden van dit team komen te vervallen.

Januari 2017

Herinnering

Week 17 districtsfinale teams wordt later vastgesteld

Gewestelijke Finale teams in week 20 bij Orderbos op maandag 15 mei.
Stedendriehoek heeft twee vertegenwoordigers in dit seizoen.

Gewestelijke Finales Libre 1e en 2e klasse op 9 mei bij De Ghessellen te Emmeloord.
Gewestelijke Finales Libre 3e, 4e en 5e klasse op 3 mei bij HBC te Hoogeveen.
Gewestelijke Finales Bandstoten, 1e, 2e en 3e klasse op 11 mei bij OBV te Assen.
Gewestelijke Finales Driebanden 1e, 2e en 3e klasse op 2 mei bij de Veemarkt te Doetinchem.

Jaarvergadering Dagbiljarten Stedendriehoek 2017
Het voorstel is op maandag 22 mei de vergadering te houden.
Zoals gebruikelijk bij Orderbos te Apeldoorn.

Bart Schoneveld

NV 3GR-2 niet in Stedendriehoek

Omdat geen locatie beschikbaar is, is de nationale voorwedstrijd driebanden-groot 2e klasse teruggegeven.
De nationale wedstrijdleider tracht de poule ergens anders onder te brengen.

Vijfsprong 1 uit de competitie

Vijfsprong 1, spelend in de C3 (3 spelers) poule A, heeft zich per direct uit de competitie getrokken.
Alle partijen van de 2e helft, gespeeld en nog te spelen, zijn komen te vervallen.

Wijziging bandstoten

DAG FINALE BAND 1e klasse

L..S.

Bij de indeling van de overige wedstrijden van het seizoen is door mij een fout gemaakt.
Ook heeft Henk Wielink zich nog aangemeld.
Er zijn nu zes deelnemers.
Reden om een locatie te zoeken met minimaal drie tafels.
Oorspronkelijk gepland in januari nu in februari.

Sport & Vriendschap gaat nu de finale organiseren.

Bart Schoneveld

Libre uitgespeeld

De districtsfinales van libre-klein van seizoen 2016-2017 zijn gespeeld.
In week 48 zijn de voorwedstrijden bandstoten-klein 3e klasse.

Gewestelijke Finales
Libre:   3e, 4e en 5e klasse op 3 mei 2017 bij HBC te Hoogeveen
    1e en 2e klasse op 9 mei 2017 bij De Ghesellen te Emmeloord
Banstoten:   1e, 2e en 3e klasse op 11 mei 2017 bij OBV te Assen
Driebanden:   1e, 2e en 3e klasse op 2 of 4 mei district Doetinchem


Opmerking

Ben al jaren wedstrijdleider van het dagbiljarten maar ik heb nog niet meegemaakt dat in
drie opvolgende klassen (5e, 4e en 3e libre) de kampioenen lid zijn van dezelfde vereniging.

Dagbiljarten indeling PK band en 3band

In bijlage de indeling van voorwedstrijden bandstoten en driebanden voor de rest van het seizoen.
Ik wens een ieder veel speelplezier.

Bart Schoneveld
Wedstrijdleider PK Dagbiljarten Stedendriehoek

Attachments:
Download this file (dag_programma_rest_seizoen_2016-2017.pdf)Indeling PK[ ]75 kB